Blog

Filter

Využijte s BYMY plus rozšířenou dopravu celý rok zdarma.

 →    =   každé doručení 0Kč 

Využijte rozšířenou dopravu celý rok zdarma při zakoupení Antivirové ochrany a ušetřete za dodání jakéhokoli sortimentu neomezeně. Užijte si pohodlné nakupování bez poštovného! MÁM ZÁJEM - ZOBRAZIT

 

 

Jak si program BYMY+ "Doprava po celý rok zdarma" aktivuji?

Pro aktivaci služby zakoupíš antivirovou ochranu pro svůj počítač, notebook, tablet nebo mobil.

 

Co s BYMY+ získáš?

→ Nákupy bez omezení, klidně každý den včetně garance nejlepší ceny
→ Výhodné nákupy s příležitostnými slevami.
→ Nonstop webmario zákaznickou podporu. 
→ Nulový poplatek za doručení každé zaplacené objednávky.

 

Dodatečné plus k programu.

→ Program se automaticky obnovuje
→ Nepotřebuješ žádné členství ani měsíční poplatky
→ Máš neomezený počet objednávek
→ Informace do e-mailu o promo akcích jako první před vydáním

 

Získejte mnohem víc a ochraňte vaše soukromí.
Zabraňte hackerům v ovládnutí vašich zařízení nebo krádeži citlivých dat a přihlašovacích údajů.

Vaše soukromá data, fotografie a účty na sociálních sítích jsou v bezpečí před hackery, kteří se snaží ukrást vaše hesla a citlivé soubory.
Ochrana webové kamery neustále sleduje všechny aplikace spuštěné v počítači a zjišťuje, které z nich se snaží používat webovou kameru. Upozorní vás na jakýkoli neoprávněný přístup k webové kameře a umožní vám je zablokovat.
Ochrana proti útokům hrubou silou blokuje útoky, které se pokoušejí uhodnout vaše heslo a získat přístup k vašim účtům zadáním velkého množství dříve prolomených hesel - jde o jednu z nejčastějších metod, kterou hackeři používají ke krádeži hesel.
Mobilní ochrana je rozšířena o anti-phishing (SMS phishing), který skenuje příchozí SMS zprávy a upozorňuje na nebezpečné odkazy. Rodičovská kontrola umožňuje blokovat nežádoucí webový obsah podle kategorií nebo jednotlivých webových stránek, aby byly vaše děti na internetu v bezpečí.
Brána firewall zajišťuje bezpečnost používání veřejné sítě Wi-Fi tím, že udržuje vaše zařízení mimo dosah ostatních uživatelů a potenciálně infikovaných zařízení. Nezbytné pro cestování a práci na dálku. Strážce sítě blokuje hrozby z vaší sítě Wi-Fi tím, že chrání domácí router a ukazuje, kdo je k němu připojen. 
Zabezpečte své připojení pomocí VPN. VPN je zkratka pro virtuální privátní síť. Jedná se o technologii, která umožňuje vytvořit zabezpečené a soukromé připojení přes veřejnou síť. Všechna data přenášená mezi vaším zařízením a serverem VPN jsou šifrována, což znamená, že jsou skryta před každým, kdo by se je mohl pokusit zachytit.
Pokud se například připojíte k veřejné síti Wi-Fi v kavárně nebo na letišti, mohou vaše data zachytit hackeři, kteří jsou připojeni ke stejné síti. Pokud však používáte síť VPN, vaše data jsou šifrovaná a chráněná, takže je pro kohokoli mnohem obtížnější vaše data zachytit nebo se k nim dostat.

 

 

 

Gratulujeme, dostali jste se až na konec!
Užijte si bezplatnou dopravu.

----------------------------------