News

Filter

JSEM PŘIPRAVEN KASÍROVAT

Wednesday, April 10, 2024
   
 edice 2024 
   
   
 DOKONALÝ POKLADNÍ SYSTÉM 
 

Aisha má nainstalovaný Pokladní a ekonomický systém, který vám značně ušetří náklady. Navíc máte plnou podporu se obracet na zákaznické centrum pokud vám nastane okamžik se kterým si nebudete vědět rady. Do začátku nebo přechodu vás zaučíme a ukážeme pár triků, třeba na horké klávesy nebo jak nejrychleji dosáhnout na pár dotyků evidenci faktury, objednávky, pokladního dokladu nebo jak začít s věrnostním systémem pro vaše zákazníky milující slevy a slevové kupony.

 
 

 

 
 

Pro koho je ekonomický systém určen?

 • Řemeslníci, kadeřnice, kosmetičky, konzultanti, lékaři, veterináři
  stánkoví prodejci občerstvení
  dopravci, cestovní kanceláře
  autoservisy, copycentra
  maloobchody, velkoobchody
  + všechna další povolání
Produkt bez omezování
 • Konfiguraci pokladního systému provádíme na každý kus samostatně podle provozu ve kterém podnikáte. Unikátní je nízká spotřeba a bezhlučný provoz.

  Z tohoto důvodů je pro vás systém variabilní včetně bohatého nastavení, vyhovující právě vám

 

 
 

 

 
 Provedeme plnou konfiguraci?

Konfiguraci pokladního systému provádíme na každý kus samostatně podle potřeby provozu ve kterém podnikáte. Naplníme vám sklady, zavedeme počáteční stavy, instalujeme vše na místě provozu. Tam zapneme AISHU a vy jen účtujete. Spolehlivě je vyřešena evidence a pokud si budete přát napojíme platby kartou. Opět bez zbytečných měsíčních poplatků. Zálohy pokladny provádíme do počítače zákazníka, aby jsme bez potíží naplnili evropské nařízení GDPR ..

Rozměry?

Úžasné rozměry a webmario technologie vyrobeného produktu dovoluje použití ve svislé nebo ležaté poloze. Provoz je přizpůsobený pro běh 24/7. Není třeba vypínat, spotřeba je tak nízká, že se vejde do každého rozpočtu. .

Co umí náš produkt?

Skladová evidence podpora elektronického obchodu, (příjem, výdej, převod zboží až 10 poboček - neomezený počet skladů), rozsáhlý systém uzávěrek, přehledů, podpora čteček a tisk čárového kódu. Nově je systém možno propojit s platebními terminály od ČSOB.

Dotykové ovládání?

V systému je nadstavbový modul Dotyková obrazovka "PREMIUM" s doplatkem. Uživatelsky lze nastavit z bohaté nabídky, funkce přesně pro vás. Modul lze obsluhovat jak dotykovým rozhraním tak i bez něho prostřednictvím klávesnice a myši. Koncepce vychází z nejpoužívanějších dotykových systémů, přínosem je možnost jednoho větvení..

Nejprodávanější moduly?

Nejprodávanější moduly Kasa se Skladem využívají každým dnem maloobchodní prodejny - drogerie, potraviny, samoobsluhy, trafiky, elektro, železářství, prodej PC, součástek a prakticky každý, kdo potřebuje v prodejně tisknout paragony, odečítat zboží ze skladu a mít přesnou kontrolu.

 
 

 

 
 
Domluvte si schůzku a navštivte nás.
UKÁŽEME VÁM V PLNÉM PROVOZU JAK SYSTÉM FUNGUJE!​


Výsledný systém je podle názoru mnoha uživatelů tím nejlepším, co lze ve střední cenové kategorii nabídnout. Program byl pečlivě testován a naším cílem je absolutní spokojenost našich zákazníků a bezúdržbový provoz. Systém automatického zálohování dat i systém bezpečnosti přístupu se v mnohaletém provozu velmi osvědčil jako stabilní a bezpečný.
 
   
  
   
 
 
Leave your comment
*
*
Only registered users can leave comments.