News

Filter

Fotovoltaické propojení - moduly

Tuesday, May 30, 2023

 

 

BEZPEČNÉ A SPOLEHLIVÉ PROPOJENÍ MEZI FOTOVOLTAICKÝMI MODULY

   
   
 Konektory značky Qoltec jsou používány připojovat PV panely ve fotovoltaických instalacích, pomocí vhodných solárních kabelů, k dispozici také v naší nabídce. Sada obsahuje sadu konektorů MC4 "+" a "-" s kolíky. Kompatibilní se solárními kabely. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly bezpečné a spolehlivé elektrické spojení mezi fotovoltaickými moduly. Výrobek je určen pro použití s napětím do 1000V. 

 

 

RYCHLÉ A BEZPEČNÉ PŘIPOJENÍ PV PANELŮ

   
   
 Produkt je charakterizován vysoká mechanická pevnost, odolnost vůči vysokým teplotám a UV záření a třída vysoké těsnosti potvrzuje trvanlivost produktu a odolnost vůči vodě. Konektory zaručují těsné upnutí kabelu. Díky robustní konstrukci a vysoké mechanické odolnosti konektory jistě vydrží mnoho let. 

 

 

VYSOCE KVALITNÍ A SOLIDNÍ ZPRACOVÁNÍ

   
   
 

Výrobek se vyznačuje vysokou mechanickou pevností, odolností vůči vysokým teplotám a UV zářením a třída vysoké těsnosti potvrzuje trvanlivost produktu a odolnost vůči vodě. Konektory jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu PPO.

 

 

 

MODERNÍ TECHNOLOGIE LIFEPO4

   
   
 Konektory značky Qoltec se používají k připojení fotovoltaických panelů ve fotovoltaických instalacích pomocí vhodných solárních kabelů, které jsou k dispozici také v naší nabídce. Mají prostor pro montáž vložky 10x38 tavitelného spojení. Včetně vložky 1500V. Konektor chrání regulátory náboje nebo síťové střídače před výbojem blesku. 

.

 

Leave your comment
*
*
Only registered users can leave comments.