News

Filter

ESET SMALL BUSINESS SECURITY

Wednesday, April 10, 2024
   
 edice 2024 
   
   
 

Nové předplatné pro malé kanceláře

 
 

ESET Small Business Security, cílí na malé firmy (startupy, živnostníci, malé kanceláře), jež potřebují chránit maximálně deset zařízení a provozují i server, ale zároveň plnohodnotné firemní řešení ESET PROTECT nepotřebují.

 
 

 

 
 

Jaké produkty předplatné obsahuje?

 • ESET Small Business Security
 • ESET Safe Server
 • ESET Cyber Security
 • ESET Mobile Security Premium
 • ESET Smart TV Security Premium
 • ESET VPN
 • ESET Password Manager
 • ESET HOME

Předplatným NEJDE aktivovat

 • ESET Parental Control
 • ESET Identity Protection
 • ESET NOD32 Antivirus
 • ESET Internet Security
 • ESET Smart Security Premium
 • ESET HOME Security Ultimate
 • ESET Cyber Security Pro
 • ESET Identity Protection

 

 
 

 

 
 Pro kolik počítačů to lze koupit?

V rozmezí od 5 do 10 zařízení.

Jak se to licencuje?

Zákazník potřebuje chránit 7 zařízení a server. Kupuje předplatné pro 7 zařízení a s tímto může chránit kombinaci 7 zařízení s Windows, Androidem a MacOS. Navíc může chránit 7 file serverů na Windows, aktivovat password manager pro 7 uživatelů, a použít VPN pro 10 zařízení nezávisle na operačním systému.

Je tedy ESET Small Business Security předplatné nebo produkt?

Oboje. Předplatné ESET Small Business Security obsahuje „produkt“ ESET Small Business Security pro Windows, což je v zásadě ESET Smart Security Premium s VPN, ale bez rodičovské kontroly a ochrany identity. Tím zákazník chrání počítače a notebooky.

Co je ESET Safe Server?

Produkt pro ochranu serveru s OS Windows, odvozený od ESET NOD32 lehce upravený pro potřeby serveru.

Jak to objednám?

Stejně jako ostatní předplatná pro domácnosti.

 
 

 

 
 Jaké výhody získáte?

Bezpečné bankovnictví
– nabízí automatickou ochranu při on-line provádění bankovních operací a transakcí. Komunikace mezi klávesnicí a prohlížečem je navíc šifrovaná, což vás chrání před činností programů zaznamenávajících stisknutí kláves (tzv. keyloggery).
Bezpečné procházení webu
– chraňte firemní aktivity na internetu díky režimu zabezpečeného prohlížeče. Funkce přináší další vrstvu ochrany při procházení internetu: chrání vás před malwarem,br />zaznamenáváním stisknutí kláves a dalšími typy digitálních hrozeb. Automaticky se aktivuje ve všech kompatibilních prohlížečích.
Zabezpečení a ochrana soukromí v prohlížeči
– rozšíření prohlížeče posiluje zabezpečení a ochranu soukromí. Pomůže vám snadno rozlišit bezpečné výsledky vyhledávání od nebezpečných. Ochrání vás před phishingovými weby a dalšími hrozbami. Nechte si na vyžádání nebo automaticky vyčistit data prohlížeče. Budete tak mít v digitálním prostředí pořádek a optimalizujete výkon prohlížeče. Jedinečná funkce Vyčištění metadat odebere metadata z obrázků nahrávaných do prohlížeče. 
Anti-Theft
– optimalizujte ochranu svých zařízení a v případě ztráty či krádeže podnikněte patřičné kroky. Spusťte automatické monitorování ztraceného nebo odcizeného přenosného počítače pro případ, že se připojí k internetu. Můžete zjistit jeho polohu a vytvořit vlastní 
zprávu, která se zobrazí na obrazovce. Získejte přístup ke kameře zařízení, ať můžete sledovat jeho okolí a snadno získat a nahrát snímky obrazovky, které se uloží přímo do rozhraní ESET HOME. To všechno zvyšuje šanci, že dostanete zařízení zpět.
Anti-Phishing
– chraňte svoje soukromí a aktiva. Funkce Anti-Phishing vás chrání před podvody a falešnými weby, které se z vás snaží vylákat citlivé informace nebo vám podsouvají lživé zprávy.
Ochrana proti ransomwaru
– blokuje pokusy znemožnit vám přístup k vašim datům a požadovat za něj výkupné. Využívá pokročilou detekci na základě chování a chrání vás a vaši firmu před škodlivým kódem a poškozením zařízení. 
Správce hesel
– stačí si pamatovat jediné heslo! Funkce vám umožní bezpečně si uložit a uspořádat hesla, automaticky vyplňovat formuláře a generovat silně zašifrovaná hesla. Můžete si také na dálku zabezpečit historii procházení a nechat si posílat varování v případě ohrožení hesel. V řešení je integrováno rozpoznávání obličeje v systému iOS a začlenit do něj lze také dvoufázové ověření s aplikací Google Authenticator.
Ochrana serveru
– servery jsou srdcem firemní IT infrastruktury. Funkce poskytuje ochranu souborových serverů, na kterých běží operační systéme Windows Server. Nabízí vícevrstvou ochranu, která tvoří štít proti ransomwaru a připojení do botnetu. Je to vynikající způsob, jak podpořit plynulý chod firmy.
Šifrování dat
– ochranu soukromí a zabezpečení posílí výkonné šifrování souborů a výměnných médií. Předcházejte krádežím dat při ztrátě USB zařízení či notebooků a zajistěte si bezpečnou spolupráci a sdílení dat.
VPN
– zabezpečte své síťové připojení ve veřejných prostorech i v soukromí. Virtuální privátní síť (VPN) zabraňuje krádežím dat a nežádoucímu sledování a chrání vás i vaše data díky anonymní IP adrese. Díky neomezené šířce pásma máte neomezený přístup
k obsahu na internetu.To všechno a ještě mnohem víc. Řešení obsahuje další funkce na ochranu 
vašeho života na internetu i vašeho podnikání. 

ESET Small Business Security můžete pohodlně spravovat na komplexní platformě ESET HOME, která vám pomůže naplno využít všechny jeho možnosti. Jednorázová instalace, trvalá ochrana.
 
   
  
   
 
 
Leave your comment
*
*
Only registered users can leave comments.