News

Filter

Špičkové monitory AOC u BYMY

Thursday, November 30, 2023
 edice 2024 
   
   
 

Velmi vysoká obnovovací frekvence

 
 

AGON QHD OLED herní monitor vybavený širokou škálou špičkových inovací pro bezkonkurenční herní zážitek.

Technologie OLED ve spojení s technologiemi HDR10 a G-Sync Compatible poskytuje bezchybnou obrazovou kvalitu s vynikající jasností a barvami, zatímco blesková obnovovací frekvence 240Hz, nízké vstupní zpoždění a nepřekonatelný čas odezvy pouhých 0,03ms GTG zajišťují plynulé, ostré a opravdu pohlcující zážitky. Tento revoluční monitor nabízí všechny tyto funkce v elegantním designu, který zahrnuje eSport-optimizovaný základ, který se přizpůsobuje herním preferencím a vede k lepšímu výkonu a přizpůsobení. Vestavěný systém pro správu kabelů a přizpůsobitelné RGB LightFX pro sladění s ostatními příslušenstvími AGON od AOC.

 
   
 

 
 

 

Posuňte své hraní na zcela novou úroveň s technologií OLED! OLED poskytuje vynikající ostrost, kontrast a hloubku barev, což vede k bezchybné kvalitě obrazu. To vede k zážitku ze hry s ultra nízkým vstupním zpožděním, čímž se vaše herní zkušenost stává bezkonkurenční, plynulou a ještě poutavější než kdy dříve. Kompletní balíček pro nezapomenutelné chvíle.

 
 

Spoluprojektovaná s profesionály z eSportu, umožňuje maximalizovat volný prostor pro všechny vaše periferní zařízení. Základna monitoru je navržena tak, aby minimalizovala prostor, který monitor na vašem stole zabírá, a dokonce umožňuje umístění klávesnice na vrch. Stojan obsahuje řízení kabelů pro udržení čistoty na vašem stole. Bez ohledu na žánr, ve kterém soutěžíte, chceme, abyste se cítili jako profesionálové.

 
   
 

LIGHT FX

Naprosto pohlcující zážitek: naše monitory AOC nabízejí speciální podsvícení na zadní straně zařízení, které osvětlí vaši herní sestavu rozmanitými barvami. Vyberte si jakoukoli oblíbenou barvu, synchronizujte ji se svými ostatními zařízeními AOC a vyzkoušejte různé světelné vzory.

 
   
  
 
 
Leave your comment
*
*
Only registered users can leave comments.